Call to us
Scroll top
Emaillogopisy@logopisy.pl Phone725 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Pióra

Pióro to wyjątkowy przyrząd piśmienniczy. Jest poręczne, estetyczne i podkreśla charakter pisma osoby, która go używa. Zarówno pióra wieczne, jak i pióra kulkowe kojarzone są z profesjonalizmem i elegancją. Dzięki tego typu narzędziu nawet składanie podpisu na dokumencie może stać się przyjemnym rytuałem. Sklep Logopisy oferuje szeroki wybór dobrej jakości piór z możliwością nadrukowania na nich dowolnej grafiki, logo firmy lub hasła reklamowego.Producent piór wiecznych

Pióra wieczne wykonywane są najczęściej z metali i tworzyw sztucznych. Ich główne części składowe to stalówka, zatyczka oraz główny korpus z tłoczkiem i zbiornikiem na tusz. Na stronie Logopisy.pl prezentujemy Państwu nasze niezawodne pióra wieczne w konkurencyjnych cenach. Ich precyzyjne stalówki ściśle przylegają do powierzchni papieru i pozwalają na niezwykle płynne i estetyczne stawianie liter. Dobrej jakości tłoczek i pojemny zbiorniczek umożliwiają napełnianie pióra ulubionym tuszem i cieszenie się płynnym działaniem przyboru przez długi czas.

Producent piór kulkowych

Pióra kulkowe są przyborami działającymi na zasadzie podobnej jak długopisy. W ich przypadku jednak atrament z naboju rozprowadzany jest po papierze za pomocą małej ruchomej kulki. Pióra kulkowe z naszej oferty można napełniać za pomocą tłoczka lub używać do nich naboju z tuszem w różnych kolorach. Ich nowoczesny, minimalistyczny wygląd z pewnością przypadnie do gustu innowacyjnym przedsiębiorcom. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej i posiadają różnorodne, ciekawie zaprojektowane detale. Sami chętnie używamy ich w naszej firmie i możemy zagwarantować, że korzysta się z nich niezwykle komfortowo.

Pióra reklamowe z nadrukiem

Pióra reklamowe to idealne wyposażenie firmowego biura, recepcji lub lobby. Stanowią też efektowny i ułatwiający zapamiętanie marki upominek dla obecnych i przyszłych klientów. Profesjonalnie wykonany projekt graficzny będzie przyciągał wzrok i budował zainteresowanie firmą. Na gadżecie reklamowym można umieścić stronę internetową przedsiębiorstwa i zachęcić tym samym do zapoznania się z jego ofertą. Aby zbudować pozytywne skojarzenia z marką, należy wybrać pióra kulkowe lub wieczne dobrej jakości i wykonać na ich powierzchni estetyczny nadruk. Szybko psujący się, niechlujnie wykonany przyrząd piśmienniczy nie będzie dobrze świadczył o firmie, która go zamówiła i podarowała klientowi. Proponujemy Państwu świetnej jakości pióra reklamowe w korzystnych cenach oraz różnorodne, nowoczesne techniki nadruku. Wystarczy, że poinformują nas Państwo o szczegółach swojego zlecenia oraz ilości potrzebnych produktów, wyślą swoją grafikę, logo lub hasło reklamowe, a my w krótkim czasie odeślemy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę wraz z kosztorysem. Doradzimy jaki sposób nadruku (nowoczesny druk cyfrowy UV, trwały grawer laserowy, sitodruk o dużym polu znakowania czy idealny do przedmiotów o nieregularnych formach tampodruk) będzie najlepszy dla Państwa zlecenia. Setki zadowolonych klientów mogą potwierdzić, że warto wybrać pióra reklamowe marki Logopisy.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.