Call to us
Scroll top
Emaillogopisy@logopisy.pl Phone725 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Strefa wiedzy

+
Długopisy reklamowe mogą być rozdawane na różnego typu wydarzeniach, targach czy spotkaniach biznesowych, co pozwala na budowanie więzi z klientami i zwiększa szanse na pamięć o marce i ponowne skorzystanie z jej usług. przechowanie w szafie lub na wieszaku.
+
Długopis reklamowy jest pierwszorzędnym upominkiem promocyjnym, ponieważ jego praktyczność i użyteczność pozwala na korzystanie z niego w codziennym życiu - klienci i pracownicy doceniają wartościowe i przydatne upominki reklamowe.
+
Profesjonalnymi metodami nadruku na długopisach reklamowych są druk cyfrowy UV, grawer laserowy, tampodruk i sitodruk. Nasza firma wykonuje wszystkie techniki z wyżej podanych, a dodatkowo wyróżnia się najwyższą jakością i starannością.
+
Długopisy reklamowe są przeznaczone dla osób, które chcą promować swoją firmę w sposób praktyczny i efektywny. Są one świetnym upominkiem dla Twoich klientów oraz pracowników, a także podczas budowania relacji biznesowych.
+
Wielofunkcyjne długopisy z logo to przydatne gadżety w pracy, w szkole i podczas podróży. Zawierają dodatkowe elementy w postaci stojaka na telefon, laseru czy końcówki touch. Za ich pomocą stworzysz schludne notatki, przedstawisz profesjonalną prezentację na uczelni, ułatwisz sobie korzystanie z ekranów dotykowych, a także obejrzysz ulubiony film w transporcie publicznym.
+
Aby zachować jakość i trwałość długopisów reklamowych z logo warto przechowywać je w piórniku, oraz odpowiedniej temperaturze, by nie wysuszyć tuszu. Dodatkowo, wysoka wilgość może spowodować zepsucie długopisu lub pogorszenie jakości jego pisania. Pamiętaj również aby nie zaginać klipu i uważać na wszelkie możliwe zabrudzenia.
+
Długopisy ekologiczne z własnym nadrukiem są biodegradowalne, zazwyczaj wykonane z papieru, bambusa czy drewnianych elementów. Wyróżniają się ciekawym designem, a przede wszystkim promują wartości zgodne z ochroną środowiska, dzięki czemu Twoja marka będzie lepiej postrzegana.
+
Jesteśmy producentem gadżetów reklamowych i oferujemy szeroki asortyment różnych rodzajów długopisów z grawerem i zestawów piśmienniczych z nadrukiem. Zachęcamy zajrzeć do naszej oferty, by wybrać przybory do pisania wysokiej jakości.
+
Reklamowy długopis wieczny to długopis niewymagający zmiany wkładu. Wkład wiecznego długopisu wykonany jest zazwyczaj ze stopu metali, który pozostawia ślad na papierze podobny do normalnego długopisu, natomiast nigdy się on nie wypisze, co jest niezwykłym udogodnieniem.
+
Zdecydowanie najlepiej pisze się klasycznym modelem długopisu - metalowym lub plastikowym, który posiada niebieski bądź czarny wkład. Za jego pomocą stworzysz najlepsze notatki.
+
Dobór koloru tuszu może wpływać na czytelność napisanego tekstu. Do sporządzania notatek warto korzystać z kolorowych długopisów i zakreślaczy, a na maturę należy wybrać długopis tylko i wyłącznie z czarnym tuszem.
+
Ołówek wieczny z logo posiada specjalnie zaprojektowany wkład wykonany z trwałego stopu metali, dzięki czemu nie ma potrzeby ostrzenia go. Pozostawia trwały ślad na papierze podobny do prawdziwego ołówka, ale jego największą zaletą jest to, że nigdy się nie wypisze.
+
Długopis reklamowy z logotypem marki zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy w każdym miejscu. Niski koszt wykonania, długoterminowy efekt oraz możliwość dowolnej personalizacji to idealne połączenie, jeśli zależy Ci na posiadaniu wartościowego produktu reklamowego.
+
Ekskluzywny długopis lub zestaw piśmienniczy z logotypem marki to genialny pomysł jako prezent dla klienta, nauczyciela, szefa lub rodzica. Zarówno elegancki zestaw piśmienny jak i długopis będą się prezentować niezwykle profesjonalnie i pozwolą wyróżnić się Twojemu solenizantowi.
+
Wzbogacaj swoje notatki przejrzystymi wykresami, ramkami, tabelami czy prostymi rysunkami. Dodatkowo, ważne jest notowanie tylko najważniejszych szczegółów. W naszym asortymencie znajdziesz sporo artykułów piśmienniczych, które pozwolą Ci tworzyć kreatywne notatki!
+
Długopisy reklamowe dzielą się na plastikowe, metalowe, ekologiczne, a także pióra. Co istotne, możesz także zakupić ekskluzywne zestawy piśmiennicze w specjalnym etui. Każdy z przyborów posiada tusz w niebieskim bądź czarnym kolorze. Niektóre modele długopisów zawierają więcej niż dwa podstawowe wkłady, co umożliwia tworzenie kolorowych zapisków.
+
Dla małych dzieci polecamy tradycyjne kolorowe ołówki lub ołówki z zabawnymi figurkami, które umilają naukę pisania, a dla nieco starszych - automatyczne lub wieczne, by zwiększyć komfort użytkowania i nie martwić się o ostrzenie ich.
+
W piórze wiecznym stalówka może mieć rozmaity kształt i rozmiar, natomiast w piórze kulkowym wygląda jak końcówka od zwykłego długopisu. Pisanie piórem kulkowym jest bardziej wygodne oraz bezpieczne, gdzie tym samym uznawane za prestiżowe, pióro wieczne wymaga oswojenia się z nim i opanowania. Obydwa długopisy mogą mieć zarówno czarny, jak i niebieski wkład.
+
Grawer na długopisie reklamowym wykonywany jest laserem, dzięki czemu prezentuje się profesjonalnie oraz prestiżowo. Grawer laserowy to efektowna, bardzo dokładna, a także trwała metoda znakowania przedmiotów. Za pomocą graweru możesz umieścić na długopisie swoje logo, inicjały lub napis.
+
Długopisy reklamowe są prostsze w użyciu, a także o wiele mniej brudzą. Pióra z kolei są droższe i wymagają większego opanowania, natomiast uznawane są za prestiżowe. Zarówno długopis jak i pióro z grawerem dostępne są z czarnym i niebieskim wkładem.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.