Call to us
Scroll top
Emaillogopisy@logopisy.pl Phone725 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Długopisy touch pen

Postaw na połączenie klasyki z nowoczesnością. Długopis Touch Pen znacząco uprzyjemni i ułatwi korzystanie z każdego ekranu dotykowego, usprawniając i przyspieszając pisanie wiadomości czy notatek tekstowych. To doskonała opcja zarówno dla osób mało obytych z obsługą nowoczesnych urządzeń mobilnych, jak i bardziej doświadczonych. Nie musisz już mozolnie “wciskać” na wirtualnej klawiaturze każdego symbolu z osobna - po prostu pisz po ekranie smartfona, czy też tabletu, niczym po kartce papieru. To naprawdę proste i łatwe do nauczenia się!Długopis do ekranów dotykowych

Może Ci się wydawać, że długopis do ekranów dotykowych to bardzo niepozorny produkt, jednak wrażenie takie będzie mylne. Wiele osób, które choć raz zdecydowały się na skorzystanie z tego rozwiązania nie wyobraża sobie już powrotu do archaicznej opcji, jaką jest tradycyjne pisanie z wykorzystaniem wirtualnej klawiatury. Dlaczego? Ponieważ długopis do ekranów dotykowych służyć może nie tylko do edytowania tekstu, ale i jako narzędzie graficzne! Zdecydowana większość użytkowników bez najmniejszego problemu ukończy nawet najbardziej wymagający rysunek, oraz dokładniej i bardziej skutecznie naniesie odpowiednie kolory bez konieczności wymazywania ich nadmiaru i dokonywania poprawek. Długopis taki może przydać się także przy opisywaniu różnorakich, nawet drobnych elementów obrazu, czy schematu przedstawionego za pomocą mobilnego urządzenia.

Co dla wielu niezwykle ważne - profesjonalny długopis do ekranów dotykowych zmniejszy ilość smug na ekranie, ograniczając konieczność jego dotykania.

Długopis touch pen z nadrukiem

Chcesz w kreatywny, skuteczny sposób wydrukować swoją firmę? Sprawić, by jej nazwa zapadła w pamięć nawet klientom, którzy na co dzień nie korzystają z Twoich usług? Wypróbuj wysokiej klasy długopis touch pen z nadrukiem. Będzie to gadżet nie tylko użytkowy, ale i skutecznie utrwalający nazwę lub logo Twojej firmy w pamięci użytkownika - pamiętaj, że to Ty ustalasz wygląd i rodzaj nadruku. Długopis touch pen z nadrukiem możesz wręczyć jako drobny upominek (lub część większego zestawu) nowo pozyskanemu klientowi, na dobry początek współpracy. Z pewnością wysoką jakość produktu docenią jednak także partnerzy biznesowi; wręcz idealnie sprawdzi się on także jako element paczki upominkowej dla pracownika, wręczanej choćby z okazji Mikołajek czy Świąt Bożego Narodzenia.

Długopis z NFC

Pamiętaj, że każdy długopis, jaki widzisz w ramach niniejszej kategorii, może zostać wzbogacony o technologię NFC, umożliwiającą szybką wymianę informacji na niewielkim dystansie. Długopis z NFC może zatem zawierać chociażby odnośnik do witryny internetowej Twojej firmy, który umożliwi łatwe jej uruchomienie za pomocą odpowiedniego czytnika - choćby takiego, w jakie standardowo wyposażone są urządzenia mobilne. Długopis z NFC zawiera specjalny chip, który umożliwia zapisanie na nim tych danych choćby pod postacią logo Twojej firmy. Jest to więc rozwiązanie nie tylko skuteczne, ale efektowne i wygodne!

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.