Call to us
Scroll top
Emaillogopisy@logopisy.pl Phone725 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Zakreślacze reklamowe

Sporządzanie notatek, wciąż jest konieczne w wielu branżach. Mimo postępu technologicznego, ręczne notowanie informacji, to sprawdzona i bezpieczna metoda. Zakreślacze reklamowe do notatek pozwalają na wyodrębnienie istotnych treści. Kolorowe linie pomagają na skupieniu się na najistotniejszych sprawach. Zakreślacze do notatek są tanie, a niezwykle pomocne. Istnieje też możliwość ich spersonalizowania, co de facto jest swoistą reklamą marki. Warto je mieć w swoim biurze - ułatwiają i porządkują przebieg pracy.Zakreślacze z logo firmy

Zakreślacze z logo firmy, to idealny sposób na głębsze zakorzenienie świadomości o marce. Najważniejsze jest, aby logo firmy było wykonane sprawdzonymi metodami, które zagwarantują trwałość i wysoką jakość. Nasza firma wykorzystuje kilka metod znakowania. Klient może zdecydować o jego rodzaju, biorąc pod uwagę swoje oczekiwania i koszty. Pierwszą metodą jest druk cyfrowy UV, który gwarantuje trwałość nadruku i fotograficzną jakość. Kolory są nasycone, jest możliwość przejść tonalnych. Ten sposób znakowania daje duże możliwości pod względem projektu, jak i wykonania. Opłacalny jest już przy małych nakładach. W przypadku zakreślaczy sprawdzi się również tampodruk, który wykonuje się metodą stemplowania. Idealnie współgra z podłożem wykonanym z plastiku. Druk ten jest bardzo dokładny, trwały i tani.Zakreślacze można również potraktować sitodrukiem, który cechuje się dużą trwałością i intensywnością kolorów. Wszystkie powyższe metody znakowania, są precyzyjne, a efektem ich wykonania są wysokiej jakości nadruki. Koszt wykonania logo jest niewielki, a niesie za sobą wiele korzyści dla marki.

Zakreślacze, które nie przebijają

Kolejną zaletą zakreślaczy z naszej oferty, jest to, że nie przebijają. W przypadku gorszej jakości zamienników, jest to dość częste zjawisko. W związku z czym notatki prezentują się nieestetycznie. Tekst znajdujący się na drugiej stronie staje się nieczytelny. W przypadku zastosowania kilku kolorów, na kartce papieru powstaje mix barw, które sprawiają, że ważne informacje znikają. Dlatego też, zadbaliśmy o to, aby nasze zakreślacze były wysokiej jakości. Zastosowane w nich barwniki są intensywne, ale zarazem nie wnikają w struktury papieru. Sporządzanie notatek będzie łatwe i przyjemne - bez przykrych niespodzianek.

Mini zakreślacze

Zakreślacze w wersji mini zajmują mało miejsca. Zmieszczą się nawet w najmniejszej szufladzie biurka czy niewielkim organizerze. Łatwo je zabrać ze sobą na spotkanie czy konferencje. Dodatkowo w naszym asortymencie, mini zakreślacze mają wyjątkowy design. Dysponujemy modelami w kształcie ludzika, które są w wersji 4w1. Wyposażone są w dodatkowe gadżety - czyściki czy szczotki. Posiadamy również zakreślacze strzykawki, które są idealne do pracy w sferze medycznej. Nie brakuje też zakreślaczy kwiatków, trójkątów, czy w kształcie dłoni. Nasza oferta obejmuje też klasyczne wersje zakreślaczy w formie długopisu. Wszystkie wyżej wymienione modele są wygodne w użytkowaniu, wysokiej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie. Na każdym z nich można wykonać logo firmy.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.